O mně

Aneta Barvínková - Anny Barvínková

Své western show se věnuji již od svých patnácti let. Po roce 2012, jsem absolvovala první soutěže a získala tak první tituly (možno podotknout, že mezi samými muži). Jsem dvojnásobná juniorská vícemistryně Evropy v ocenění Franka Elstnera v ovládání honáckého biče a dále pak mistryní Evropy v kategorii western show s biči a revolvery. 

V roce 2013, jsem dostala první angažmá do westernového městečka Šiklův Mlýn, kde jsem vystupovala dvě sezony za sebou se svou western show a kde jsem prvně vstoupila na ,,prkna, která znamenají svět" a zahrála si i jedna z prvních divadelních představení. Přes rok při studiu, jsme s mým tatínkem Montym dělali různá vystoupení například: firemní akce, country bály, plesy, oslavy, večírky, dětské dny a tak podobně, další roky 2015, 2016, 2017 jsem sezonně působila ve Westernovém městečku Boskovice.

 V roce 2015, jsem byla pozvána do zábavného pořadu Michala Kavalčíka : Ruda lejt najt. Dále pak, plnění přání v pořadu České televize : Kousek nebe. Díky svému koníčku hraní ve spojení se svou western show, jsem měla možnost v roce 2016-2017 hrát ve Slovenském, westernovém seriálu v režii Zuzany Mariánkové : Divoký zapadákov. Momentálně : Rok 2017 se i při studiu věnuji své western show. Vystupujeme na festivalech, Soukromích -veřejných akcích, ale především firemních akcích. Každým rokem pro vás pilujeme naše vystoupení.

 V roce 2017, jsme překonali již i hranici 6000 fanoušků a přes 12000 shlédnutí mých videí na facebookové stránce (Anny Barvínková-western show) díky nimž, jsem získala angažmá na mou první zahraniční tour na westernový, několikadenní festival ve Španělsku, vystupovala jsem rovnou ve třech městech na třech festivalech (Madrid, Salamanca, Cáceres.). 

V roce 2018, jsme byli pozváni do spojených států, do westernového městečka v Tombstone (USA, AZ), kde jsme předvedli v několika dnech svou show pro americké fanoušky. 

Také, jste mne letos mohli zahlédnout na televizních obrazovkách, ve Snídani s Novou, a to hned ve třech vstupech.

V tomto roce, jste mě měli možnost opět vidět ve westernovém městečku Šiklův mlýn, jako moderátorku a herečku ale hlavně jako pistolnici s mou show.

V září, stejného roku, jsme se díky úspěchu v dubnu vrátili vystupovat zpět do USA, tentokrát však na 2 měsíce.

V listopadu 2018, jsme byli znovu pozváni na několika denní turné do Španělska Wild way festival.

Já i můj tatínek, jsme se tomuto krásnému umění naučili sami a však za těch krásných šest let, prožili neuvěřitelné akce, dobrodružství a poznali mnoho super lidí a fanoušků. Co dodat, děláme to co nás baví, abychom bavili vás!


Nabídka show pro pořadatele